תתעוררו… איך להיות עירניים.

אנזים דמוי ויטמין שיעזור לכם להיות ערניים, לחזק את שריר הלב ואת השרירים בכלל.

קו אנזים קיו 10 הוא חומר דמוי ויטמין הנמצא באופן טבעי בכל תאי גוף האדם, רכיב זה הוא נוגד חמצון רב עוצמה, החיוני ליצירת אנרגיה בגוף ונמצא בריכוז גבוה מאוד בשריר הלב, המוח, הכבד והכליות, רמתו בגוף יורדת לאחר גיל 35 וחסר בו נגרם בעקבות תזונה לקויה, מצבי לחץ, מחלות כרוניות, שימוש בתרופות ופעילות גופנית אינטנסיבית.

קו אנזים קיו 10 משפר את תפקוד הלב ומחזק אותו. הוא חשוב במניעת מחלות לב ובשיקום לאחר התקפים, במיוחד נוכח העובדה שלמעלה ממחצית חולי הלב סובלים מחסר בקו-אנזים, כמו כן קיו-10 מסייע בהורדת לחץ דם גבוה, משפר את זרימת הדם ותפקודים לקויים כתוצאה מחוסר זרימת דם. מחקרים הראו שיפור ניכר בדלקות חניכיים ובהחלמה מניתוחי חניכיים באמצעות נטילת התוסף, 

קו-אנזים קיו-10 תורם לשיפור ביצועים בקרב אנשים העוסקים בפעילות ספורטיבית או בעבודה פיזית מאומצת. הוא מזרז שריפת קלוריות ובכך מסייע בהורדה יעילה במשקל.

תוספת קיו-10 חשובה במיוחד לנוטלים תרופות לכולסטרול (סטטינים) תרופות אלה פוגעות בייצורו של קיו-10 ומפחיתות את רמתו בגוף, עובדה שיכולה לפגוע בתפקוד הלב. יתרה מזאת, תוספת קיו-10 מסייעת במניעת תופעות הלוואי הנגרמות כתוצאה משימוש בתרופות אלה, ובהם: כאבי שרירים, עייפות ותשישות.

טיפ קטן.

עייפים ורוצים להמשיך לתפקד.

כדור קיו-10 יעורר אתכם במיידית.

השפעה תוך כחצי שעה מהנטילה.